Powrót
Proponujemy Państwu własną, bezpieczną chmurę CAx/PDM, wyłącznie pod Państwa kontrolą, wirtualne stacje robocze do pracy w firmie i poza firmą niezaleznie od miejsca lokalizacji przez Internet.
Główne cechy
Praca w NX CAD z alcelaracją sprzetową NVIDIA Tesla
Praca w Autodesk Revit z alcelaracją sprzetową NVIDIA
Możliwość testowania wirtualnej stacji roboczej CAD
Skontaktuj się z nami
Wirtualizacja systemów CAD/CAE/CAM/PDM
Innowacyjne rozwiązanie do pracy firm konstrukcyjnych, produkcyjnych, ośrodków badawczo-rozwojowych i uczelni technicznych.
Proponujemy Państwu własną, bezpieczną chmurę CAx/PDM, wyłącznie pod Państwa kontrolą, wirtualne stacje robocze do pracy w firmie i poza firmą niezaleznie od miejsca lokalizacji przez Internet.
Główne cechy
- Praca z dużymi złożeniami z dowolnej lokalizacji i na dowolnym urządzeniu, zasoby urządzenia końcowego nie mają znaczenia.
- Zwirtualizowane zasoby sprzętowe i systemowe servera podzielone na wirtualne stacje robocze z dowolnymi systemami: CAD/CAE/CAM/PDM lub inne.
- Scentralizowanie zasobów sprzętowych i programowych, oszczedność czasu i energii do 45%.
- Bardzo bezpieczne środowiska pracy o dużej gęstości cicha praca, prosty backup danych.
- Baza zasobów sprzętowych przydzielanych w zależności od potrzeb konstruktorów i pozostałych użytkowników: wykorzystanie zasobów nieobecnych w pracy lub jedna wydajna stacja robocza do obliczeń MES na noc.
- Środowiska komputerowe o dużej wydajności np. do złożonych obliczeń MES.
- Współpraca w czasie rzeczywistym przy wspólnych projektach lub zleceniach umożliwia kontrolę prawidłowej realizacji powierzonych zadań.
- Jedna zwirtualizowana stacja robocza HPE Gen9 pozwala na pracę od 1 do 32 konstruktorów w zależności od zasobów (praca do 64 użytkowników biurowych), zwiększenie powyżej 32 polega na wstawieniu kolejnej zwirtualizowanej stacji roboczej HPE.
- Logowanie może odbywać sie poprzez Active Directory lub niezależnie - system posiada własnego klienta.
- Rozwiązanie umożliwia pracę wenątrz firmy i niezależnie od miejsca lokalizacji: praca oddziałów firmy, praca w domu, wspólpracujesz innymi firmami przy reazlizacji zleceń i wspólnych projektów.
Praca w NX CAD z alcelaracją sprzetową NVIDIA Tesla
Źródło: NVIDIA
Praca w Autodesk Revit z alcelaracją sprzetową NVIDIA
Źródło: NVIDIA
Klient wirtualnej stacji roboczej
- Podłączenie używanych w firmie stacji roboczych.
- HP t720 Flexible Thin Client ( zawiera 4 DisplayPort do 4K).
- HP t520 Flexible Thin Client ( zawiera 2 DisplayPort).
- HP t620 Flexible Thin Client ( zawiera 2 DisplayPort).
- HP t820 Flexible Thin Client ( zawiera 2 DisplayPort).
Możliwości rozbudowy
- Zasoby stacji roboczej można zwiększać proporcjonalnie do nowotworzonych stanowisk pracy.
- Po wyczerpaniu zasobów, rozbudowa polega na wstawieniu kolejnych zwirtualizowanych stacji roboczych do szafy rack.
Możliwość testowania wirtualnej stacji roboczej CAD
Posiadamy wdrożoną i działającą wirtualną stacje roboczą DL380 z systemem NX CAD/CAE Siemens.
Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt pod Nr tel. +48 606 877 456
Skontaktuj się z nami